Communiguard

W obecnych czasach życie bez urządzeń elektronicznych jest praktycznie niewyobrażalne.
Urządzenia gospodarstwa domowego, komputery telefony komórkowe (bez ustanku znajdujące się blisko naszego ciała!) są źródłem pola elektromagnetycznego.

COMMUNIGUARD to naukowo zakodowana folia ochronna, działająca w zgodzie z zasadami biofizyki.
Zawiera krzem, który został wykorzystany do harmonizowania negatywnych następstw oddziaływania pola elektromagnetycznego.

Wykorzystywaniu nowoczesnych technik oraz urządzeń elektrycznych zawsze towarzyszy pole elektromagnetyczne.
Najczęstszym źródłem pól elektromagnetycznych są urządzenia gospodarstwa domowego, komputery, urządzenia służące do komunikacji, zestawy telewizyjne, telefony komórkowe, pojazdy samochodowe oraz zwyczajne przewody elektryczne. Bezustanny kontakt z elektrycznym smogiem ma możliwość zagrażać naszemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Może zaburzać biologiczny rytm snu i czuwania, prowadzić bóle głowy, rozdrażnienie, uczucie stałego zmęczenia, i tak dalej. COMMUNIGUARD to łatwa w użyciu naukowo zaprogramowana folia ochronna, która ma możliwość chronić organizm przed negatywnym wpływem promieniowania elektromagnetycznego. Skuteczność folii ochronnej została oceniona w trakcie badań przeprowadzonych przez niemiecki instytut EUTROPA, w trakcie których uzyskała znakomite rezultaty.
Ze 100% pewnością, warto stosować  nie tylko na telefonach komórkowych COMMUNIGUARD Calivita, niemniej jednak na każdym innym urządzeniu, które tworzy pole elektromagnetyczne podczas własnej pracy (np. Telefony bezprzewodowe, kuchenki mikrofalowe, auta, urządzenia służące do monitorowania niemowląt i tak dalej.).
Folia stosowana na pole elektromagnetyczne – Communiguard
Rozpiska obsługi: oderwij ostrożnie folię ochronną z opakowania i przyklej ją z tyłu telefonu.
Nie przycinaj jej! W dokładnie taki sam sposób można ją przykleić do innych urządzeń lub w samochodzie.
W przypadku kuchenek mikrofalowych folię ochronną w każdym momencie należy przyklejać na zewnętrznej obudowie, gdyż jest ona przygotowana z aluminium!
Nieużywaną folię ochronną powinno się przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci